oklejanie witryn sklepowych | folia samoprzylepna | reklama na szybę

reklama gorzów

FIRMA REKLAMOWAOklejanie witryn sklepowych i montaż reklam

Specjalizujemy się w projektach na folie samoprzylepne, banery, szyldy i tablice reklamowe. Oklejamy szyby i witryny sklepowe, samochodowe oraz w biurze. Agencja reklamy Inaton to kompleksowa realizacja reklamy od projektu graficznego po wydruk i profesjonalny montaż

Każdy montaż reklamy poprzedzony jest dokładnym pomiarem. Do wyceny potrzebne są nam jeszcze informacje, czy montaż będzie odbywać się na wysokości lub dostęp do zamontowania folii lub tablicy reklamowej jest z poziomu chodnika. Doradzamy jaki materiał zastosować do wybranej reklamy, tak żeby reklama spełniła swoje zadanie.

Nasze usługi to również usuwanie starej folii z szyb witryn oraz naprawa reklamy podświetlanej.

Oferta oklejania witryn obejmuje:


wycinanie ploterowe w foliach

Wycinanie ploterowe w foliach

Folia ploterowa przeznaczona przede wszystkim do wycinania grafik dekoracyjnych, liter, logo, napisów. Stosujemy na wszelkich płaskich podłożach, witrynach, drzwiach i szybach samochodów, tablicach reklamowych. Doskonały i estetyczny efekt reklamy wizualnej.

Czytaj więcej
folia samoprzylepna z nadrukiem

Folia samoprzylepna z nadrukiem

Folia samoprzylepna - doskonale nadaje się do wyklejania witryn sklepowych, płaskich powierzchni, banerów na podkładach z płyty kompozytowej, spienionego pcv i innych równych podłożach. Reklamy wykonujemy na materiałach matowych i z połyskiem.

Czytaj więcej
folia mleczna - szroniona

Folia mleczna - szroniona

Wyklejanie folią szronioną lub mleczną - szronienie szyb zwykle w aptekach, u stomatologów, biurach, studiach urody, wszędzie tam, gdzie przyciemnienie szyb ma spełniać wymogi praktyczno-estetyczne. Folia dekoracyjna, którą można wyklejać nią całe szyby lub wycinać dekoracyjne kształty, logo firmy.

Czytaj więcej
folia okienna OWV

Folia okienna OWV

Oklejanie witryn folią OWV (one way vision - siatka), która charakteryzuje się 40% przepuszczalnością światła oraz niemal całkowitym brakiem widoczności z zewnątrz lokalu. Idealna do osłaniania szyb, witryn sklepów oraz szyb samochodów. Doskonała reklama z efektem przyciemnienia lokalu

Czytaj więcej

Reklama na wiele sposobów

Litery przestrzenne ze styroduru

Litery przestrzenne, litery ze styroduru, logo 3D

Projekty logo z plexi i styroduru do firm i lokali. Logo ze styroduru na elewację.

Czytaj więcej
Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów

Branding na samochody, oklejanie szyb folią perforowaną OWV. Projektowanie i wyklejanie reklamy na auto.

Czytaj więcej
roll-up

Roll-up, stojak reklamowy

Profesjonalny i elegancki stojak reklamowy na targi, do klubu, salonu i wszędzie tam gdzie chcemy postawić na wysoką jakość reklamy.

Czytaj więcej
plakaty

Plakaty na wymiar

Plakaty ze zdjęć stokowych i projektowane na zamówienie. Postaw na minimalizm

Czytaj więcej


tabliczka reklamowa na dystansach

Tabliczki reklamowe na dystansach

Tabliczki z plexi i aluminium przed wejściem do budynku i przydrzwiowe. Plansze i tablice informacyjno-reklamowe oraz szyldy.

Kasetony podświetlane

Kasetony świetlne i szyldy podświetlane

Kasetony świetlne i szyldy reklamowe podświetlane aluminiowe i z materiału typu Dibond. Wykonujemy również kasetony świetlne LED wyklejane folią samoprzylepną do podświetleń oraz kasetony typu semafor dwustronne.

obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie

Produkujemy obrazy na płótnie na wymiar z grafik stokowych lub zdjęć klienta. Obrazy pionowe, poziome i panoramiczne. Obrazy na wymiar na płótnie na drewnianej ramce.

baner i tablice reklamowe

Banery i tablice reklamowe

Banery, tablice i plansze reklamowe w różnych formatach. Wykonujemy również banery materiałowe w połysku lub matowe.