pracownia +48 503 150 730

oklejanie witryn sklepowych | folia samoprzylepna | reklama na szybę

reklama gorzów

projektuj i drukuj w jednym miejscu

Oklejanie witryn sklepowych i montaż reklam

Specjalizujemy się w projektach na folie samoprzylepne, banery i tablice reklamowe. Oklejamy szyby i witryny sklepowe, samochodowe oraz w biurze. Agencja reklamy Inaton to kompleksowa realizacja reklamy od projektu graficznego po wydruk i profesjonalny montaż.


Każdy montaż reklamy poprzedzony jest dokładnym pomiarem. Do wyceny potrzebne są nam jeszcze informacje, czy montaż będzie odbywać się na wysokości lub dostęp do zamontowania folii lub tablicy reklamowej jest z poziomu chodnika. Doradzamy jaki materiał zastosować do wybranej reklamy, tak żeby reklama spełniła swoje zadanie.


Oferta oklejania witryn obejmuje:


wycinanie ploterowe w foliach

Wycinanie ploterowe w foliach

Folia ploterowa - przeznaczona przede wszystkim do wycinania grafik dekoracyjnych, liter, logo. Stosujemy na wszelkich płaskich podłożach, witrynach, drzwiach i szybach samochodów, tablicach reklamowych. Doskonały i estetyczny efekt reklamy wizualnej.

Czytaj więcej
folia samoprzylepna z nadrukiem

Folia samoprzylepna z nadrukiem

Folia samoprzylepna - doskonale nadaje się do wyklejania płaskich powierzchni, banerów na podkładach z płyty kompozytowej, spienionego pcv i innych równych podłożach. W ofercie mamy folię samoprzylepną matową i błyszczącą.

Czytaj więcej
folia mleczna - szroniona

Folia mleczna - szroniona

Wyklejanie folią szronioną lub mleczną - szronienie szyb zwykle w aptekach, u stomatologów, biurach, studiach urody, wszędzie tam, gdzie przyciemnienie szyb ma spełniać wymogi praktyczno-estetyczne. Folia dekoracyjna, którą można wyklejać nią całe szyby lub wycinać dekoracyjne kształty, logo firmy.

Czytaj więcej
folia okienna OWV

Folia okienna OWV

Oklejanie witryn folią OWV (one way vision - siatka), która charakteryzuje się 40% przepuszczalnością światła oraz niemal całkowitym brakiem widoczności z zewnątrz lokalu. Idealna do osłaniania szyb, witryn sklepów oraz szyb samochodów. Doskonała reklama z efektem przyciemnienia lokalu

Czytaj więcej

WIĘCEJ USŁUG

Reklama wielkoformatowa

przykładowe prace

projekty i montaż