Litery przestrzenne - logo 3D

Litery przestrzenne wykonujemy z różnych materiałów, grubości oraz w różnej konfiguracji. Materiały wycinamy laserowo i na frezarce w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać. Możemy zatem wyciąć nawet bardzo małe, precyzyjne elementy potrzebne do stworzenia wyjątkowych liter. Jesteśmy producentem liter przestrzennych z plexi. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością. Duża różnorodność materiałów i kolorów, które używamy umożliwia nam wykonać każde, nawet bardzo szczegółowe logo przestrzenne na ścianie czy fasadzie budynku.

Podniesienie atrakcyjności logo wykonanego np. ze styroduru lub PCW wykonujemy wyklejając fronty liter z kolorowej plexi lub z płyty kompozytowej typu Dibond. W zależności od podłoża, na którym ma zostać zamontowane logo, gotowe litery możemy pomalować w kolorze ściany lub dodać im kontrastu dla podkreślenia ich wypukłości.

Ciekawym rozwiązaniem dla liter przestrzennych z plexi bezbarwnej lub mlecznej jest połączenie ich z szyldami lub tablicami świetlnymi. Istnieje wiele kombinacji, które zwykle proponujemy w zależności od przeznaczenia reklamy podczas przygotowywania projektu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie materiału plexi lustrzanej, które oprócz wrażenia przestrzenności, zachowuje się jak prawdziwe lustro. Pożądany efekt w każdym pomieszczeniu lub kasetonie zewnętrznym.Rodzaje tworzyw, z których wykonujemy litery przestrzenne

Litery z plexi

wzornik plexi

Litery z plexi wycinamy z różnych grubości. Zwykle w przedziale od 2mm do 10mm. W zależności od przeznaczenia projektu wykorzystujemy akryl według poniższego podziału kolorystycznego.

- bezbarwna
- kolorowa
- mleczna, dymiona,
- plexi złote lustro,
- plexi srebrne lustro

PCW i styrodur

wycięte grafiki w PWCW

PCW wycinamy na grubość 10mm lub 19mm, które może służyć jako podstawa ekspozycji uzupełnionej z eleganckiej kolorowej plexi.

Większe projekty zwykle na zewnątrz wycinamy ze styroduru, dzięki któremu możemy wyprodukować logo w bardzo dużym formacie i grubości od 2cm.

Litery z Dibondu

litery z kompozytu

Płyta kompozytowa to połączenie aluminium i tworzywa sztucznego. To bardzo trwałe i eleganckie rozwiązanie. Bardziej szlachetne litery wykonujemy z dibondu szczotkowanego w kolorze złotym, srebrnym lub miedzianym.

projekt, produkcja, montaż

Zastosowanie liter przestrzennych

- ściany w biurze, recepcje
- szyldy i tablice raklamowe wewnętrzne i zewnętrzne,
- kasetony podświetlane
- ściany budynków
- kasetony podświetlane
- i wszędzie tam gdzie logo firmy może pełnić rolę estetyczno - reklamową.


Zamów
Logo 3D

obługa klieta

tel.: 503 150 730
pracownia@inaton.pl

Gorzów Wlkp. ul. Kombatantów 34/1001 (10 piętro - Budynek Watral)

litery z plexi na tablicylogo 3d na pcwpołączenie pcv i kompozytulitery przestrzenne na ścianie biurastyrodur plus biała plexilogo 3d na pcw


Zobacz też inne usługi: