Litery przestrzenne - logo 3D

Litery przestrzenne wykonujemy z różnych materiałów, grubości oraz w różnej konfiguracji. Materiały wycinamy na frezarkach lub laserowo, dzięki którym możemy wyciąć nawet bardzo małe elementy. Produkty charakteryzują się więc wysoką jakością. Duża różnorodność materiałów i kolorów umożliwia nam wykonać każde, nawet bardzo szczegółowe logo 3D.

Podniesienie atrakcyjności logo wykonanego ze styroduru wykonujemy z wyklejenia frontów z kolorowej plexi lub z płyty kompozytowej - Dibondu. W zależności od podłoża, na którym ma zostać zamontowane logo, gotowe litery możemy pomalować w kolorze ściany lub dodać im kontrastu.

Częstym zastosowaniem liter przestrzennych z plexi bezbarwnej lub mlecznej jest połączenie ich z szyldami lub tablicami świetlnymi. Jest wiele kombinacji, które zwykle proponujemy w zależności od przeznaczenia reklamy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie plexi lustro, które oprócz wrażenia 3D, zachowuje się jak prawdziwe, lustro które będzie efektownie wyglądać w każdym pomieszczeniu i na zewnątrz.Rodzaje tworzyw, z których wykonujemy litery przestrzenne.

Litery z plexi

wzornik plexi

Litery z plexi wycinamy z różnych grubości. Zwykle od 2mm do 10mm. W zależności od przeznaczenia projektu stosujemy plexi według poniższego podziału kolorystycznego.

- bezbarwna
- kolorowa
- mleczna, dymiona,
- lustro i matowa.

Litery ze styroduru

wzornik plexi

PCW wycinamy na grubość 10mm lub 19mm, które następnie jest podstawą do wykończenia logo np. z eleganckiej kolorowej plexi.

Większe projekty zwykle na zewnątrz wycinamy ze styroduru, dzięki któremu możemy wyprodukować logo w bardzo dużym formacie i grubości od 2cm.

Litery z Dibondu

litery z kompozytu

Płyta kompozytowa to połączenie aluminium i tworzywa sztucznego. To bardzo trwałe i eleganckie rozwiązanie. Bardziej szlachetne litery wykonujemy z dibondu szczotkowanego w kolorze złotym, srebrnym lub miedzianym.

projekt, produkcja, montaż

Zastosowanie Liter przestrzennych

- ściany w biurze, recepcje
- szyldy i tablice raklamowe wewnętrzne i zewnętrzne,
- kasetony podświetlane
- ściany budynków
- kasetony podświetlane
- i wszędzie tam gdzie logo firmy może pełnić rolę estetyczno - reklamową.


Zamów
Logo 3D

projekt liter przestrzennych

tel.: 503 150 730
pracownia@inaton.pl

Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 78/10

Umów się na bezpłatny pomiar: 503 150 730

litery z plexi na tablicylogo 3d na pcwpołączenie pcv i kompozytulitery przestrzenne na ścianie biurastyrodur plus biała plexilogo 3d na pcw


Zobacz też inne usługi: