kasetony podświetlane LED

Kasetony podświetlane LED

Podświetlane kasetony reklamowe LED produkujemy w kilku technologiach. Do ich produkcji stosujemy wysokiej jakości materiały wykonane z aluminium, pleksi i materiału typu Dibond. Formy docinamy na zaawansowanych maszynach frezujących, żeby uzyskać jak najwyższą precyzję cięcia. Kaseton reklamowy jest doskonałą formą wyróżnienia logotypu firmy, dlatego do kasetonów z literami z pleksi wykorzystujemy profesjonalne maszyny CNC.

Wymiary kasetonów uzależnione są najczęściej od wielkości płyt stosowanych do ich produkcji. W przypadku długich kasetonów powyżej 3-4m zwykle stosuje się równoległe łączenie kloszy. Szerokość kasetonu oscyluje najczęściej w granicach 1,5m. W przypadku kasetonów z pleksi zalecamy stosowanie mniejszych rozmiarów z uwagi na elastyczność płyty.

Kasetony z materiału typu Dibond są lżejsze w konstrukcji i zdecydowanie są efektowne i prestiżowe. Do wszystkich kasetonów stosujemy ledy szeregowe z wykorzystaniem światła dziennego.

Kasetony podświetlane LED i litery przestrzenne

Kasetony podświetlane LED z literami 3D - materiał typu DIBOND

Efektowny kaseton z literami 3D. Litery podświetlane są od spodu jednak światło rozprasza się na boki tworząc efekt aureoli. W nocy napisy świecą w kolorze określonego światła ledów. W dzień natomiast logo prezentuje się we wszystkich kolorach.

Kasetony podświetlany aluminiowy

Kasetony aluminiowe elewacyjne

Kasetony z pleksi i profilii aluminiowych charakteryzują się podświetleniem całej powierzchni płyty. Odpowiednio dopasowana kolorowa folia do podświetleń pozwala na uzyskanie efektu podświetlenia tylko grafik lub całego kasetonu.

Kasetony frezowany

Kasetony podświetlane LED - litery i grafiki frezowane w płycie

Ten rodzaj kasetonu wyróżnia wycięcie liter w płycie i podświetlenie ich od spodu. Wycięte grafiki mogą świecić na wiele kolorów stosując specjalną folię do podświetleń.Zamów projekt
Kasetonu reklamowego

projekt liter przestrzennych

tel.: 503 150 730
pracownia@inaton.pl

Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 78/10
Zobacz też inne usługi: