pracownia@inaton.pl +48 503 150 730

Tanie strony internetowe

Tanie strony internetowe

Przygotowaliśmy specjalną ofertę na tanie strony internetowe. Oferta dotyczy stron jednostronicowych scrolowanych za pomocą wygodnej nawigacji. W jasny i czytelny sposób przedstawiamy najważniejsze informacje o firmie i jej usługach. To doskonały wybór, żeby zaprezentować firmę lub jej produkt w internecie przy małym koszcie i szybkim czasie realizacji.

Podstawowa oferta na tanie strony internetowe obejmuje podział na 5 sekcji:

  • statyczny baner
  • informacja o firmie
  • lista usług
  • statyczną galeria
  • kontakt
szablon strony internetowej

Projekt może być oczywiście bardziej rozbudowany, wszystko tak naprawdę zależy od tego, jakie funkcje ma spełniać witryna. Dopasujemy więc projekt do Twoich potrzeb. Dodamy ikonki społecznościowe, newsletter, aktualności, przedstawimy też opcję z systemem cms do własnego aktualizowania zawartości strony z możliwością rozbudowy jej na kolejne podstrony. Jeśli galeria Twoich produktów jest duża i chcesz rozbudować ich opis, dodać więcej zdjęć taki system zarządzania zawartością strony będzie odpowiednim narzędziem do pracy. Rozbudowywanie witryny jednostronicowej stworzy kolejne linki do podstron i wzmocni jej pozycjonowanie.

Zanim podejmie się więc decyzję o zaprojektowaniu strony internetowej warto jest zastanowić się już na samym początku, czy będzie ona odgrywała rolę tylko jako wizytówka, czy raczej potrzebne jest stworzenie tradycyjnej witryny z możliwością jej rozbudowy.

 

Zobacz przykładowy projekt

 

Dla kogo takie rozwiązanie i kto z niego korzysta?

Z takiego rozwiązania zwykle korzystają małe firmy tj. prawnicy, kwiaciarnie, małe restauracje, firmy taksówkarski i takie, których zakres informacji może zmieścić się właśnie na jednej stronie, a cel strony ma zwykle charakter wizytówki. Początkujące firmy również korzystają z takiego rozwiązania, żeby ograniczyć koszty zakładania działalności. Ostatnio dość często takie strony wykonują firmy, których jednorazowe inwestycje skierowane są na budowę małych i średnich nieruchomości. Stworzenie strony w tym przypadku jest na czas promocji, sprzedaży nieruchomości.

W miarę rozwoju firmy stronę można w każdym momencie być rozbudowana o kolejne podstrony, żeby zwiększyć możliwości jej pozycjonowania.