pracownia +48 503 150 730

oklejanie witryn sklepowych | folia samoprzylepna | reklama na szybę

reklama gorzów

projektuj i drukuj w jednym miejscu

Oklejanie witryn sklepowych i montaż reklam

Specjalizujemy się w projektach na folie samoprzylepne, banery i tablice reklamowe. Oklejamy szyby i witryny sklepowe oraz biurowe. Agencja reklamy Inaton to kompleksowa realizacja reklamy od projektu graficznego po wydruk i profesjonalny montaż.

Każdy montaż reklamy poprzedzony jest dokładnym pomiarem. Do wyceny potrzebne są nam jeszcze informacje, czy montaż będzie odbywać się na wysokości lub dostęp do zamontowania folii lub tablicy reklamowej jest z poziomu chodnika. Doradzamy jaki materiał zastosować do wybranej reklamy, tak żeby reklama spełniła swoje zadanie.


Nasza oferta oklejania obejmuje przede wszystkim:

  • Oklejanie witryn folią OWV (one way vision - siatka), która charakteryzuje się 50% przepuszczalnością światła oraz niemal całkowitym brakiem widoczności z zewnątrz lokalu. Idealna do oklejania szyb samochodów bez jakichkolwiek uszkodzeń karoserii.
  • Folia samoprzylepna - doskonale nadaje się do wyklejania płaskich powierzchni, banerów na podkładach z płyty kompozytowej, spienionego pcv i innych równych podłożach. W ofercie mamy folię samoprzylepną matową i błyszczącą.
  • Folia ploterowa - przeznaczona przede wszystkim do wycinania grafik dekoracyjnych, liter, logo. Stosowana na wszelkich płaskich podłożach, witrynach, drzwiach i szybach samochodów, tablicach reklamowych. Doskonały i estetyczny efekt reklamy wizualnej.
  • Wyklejanie folią szronioną lub mleczną - szronienie szyb zwykle w aptekach, u stomatologów, biurach, studiach urody, wszędzie tam, gdzie przyciemnienie szyb ma spełniać wymogi praktyczno-estetyczne.
WIĘCEJ USŁUG

Reklama wielkoformatowa

przykładowe prace