pracownia +48 503 150 730

oklejanie witryn sklepowych | folia samoprzylepna | reklama na oknach

reklama gorzów

projektuj i drukuj w jednym miejscu

Oklejanie witryn sklepowych i montaż reklam

Specjalizujemy się w projektach na folie samoprzylepne, banery i tablice reklamowe. Oklejamy szyby i witryny sklepowe oraz biurowe. Agencja reklamy Inaton to kompleksowa realizacja reklamy od projektu graficznego po wydruk i profesjonalny montaż.

Projekty wykonywane są adekwatnie do sugestii klientów z dbałością o najwyższą jakość materiałów. Doradzamy optymalne rozwiązania, tak żeby reklama spełniła swoje zadanie.


Nasza oferta oklejania obejmuje przede wszytskim:

  • Oklejanie witryn folią OWV (one way vision - siatka), która charakteryzuje się 50% przepuszczalnością światła oraz niemal całkowitym brakiem widoczności z zewnątrz lokalu. Idealna do oklejania szyb samochodów bez jakichkolwiek uszkodzeń karoserii.
  • Wyklejanie witryn folią samoprzylepną - doskonale nadaje się również do wyklejania płaskich powierzchni aut, banerów na podkładach z płyty kompozytowej, spienionego pcv i innych równych podłożach.
  • Wyklejanie folią ploterową (wydruk + cięcie) - przeznaczone przede wszystkim do oklejania grafik dekoracyjnych, liter, logo na wszelkich płaskich podłożach, drzwiach i szybach samochodów. Doskonały i estetyczny efekt reklamy wizualnej.
  • Wyklejanie folią szronioną lub mleczną - zwykle stosowana w aptekach, u stomatologów, biurach, studiach urody, wszędzie tam, gdzie przyciemnienie szyb ma spełniać wymogi praktyczno-estetyczne.
WIĘCEJ USŁUG

Reklama wykonywana i montowana w mieście

przykładowe prace
plakat pizza
oklejanie auta
oklejanie biura
folia samoprzylepna na drzwi
roll-up
bener reklamowy
projekt rollup
potykacz
folia szroniona
baner zewnętrzny pcv
Więcej realizacji w
PORTFOLIO